Web Yazılımı

Web siteniz işinizin temelidir. Ana tüketici temas noktası olarak hareket eder ve şirketin tüm dijital pazarlama faaliyetlerini kolaylaştırır. Hassas, kişiselleştirilmiş bir web sitesi mimarisi, online tüketicilere markanın ürünlerini, özel değer önermelerini ve temel değerlerini iletir. Ekibimiz, web sitenizdeki yaratıcılığı geliştirmenize yardımcı olacaktır. 

Kalabalıkta öne çıkmak istiyorsanız, kullanıcılara benzersiz ve hoş bir deneyim sunmalısınız. Ayrıca, web siteniz işinizi yansıtmalıdır. Ayrıca, bir web sitesi oluştururken dikkate alınması gereken birçok teknik yön de vardır. Temel parametrelerden herhangi birinin eksik olması, çabaları mahvedebilir.

Bu günlerde, artan sayıda kendin yap web sitesi oluşturma araçlarıyla, insanlar kendi başlarına bir web sitesi oluşturmaya çalışıyor. Ancak unutmayın, bir veya iki alanda uzman olabilirsiniz, hepsi değil. Örneğin, kodlamada iyi olabilirsiniz, ancak grafik tasarım ve CMS veya benzer şekilde olmayabilirsiniz. Ancak profesyonel görünümlü ve sorunsuz çalışan bir web sitesi oluşturmak için farklı segmentlerin profesyonel ellerinden oluşan bir ekibe ihtiyaç vardır.

Bir araştırma, müşterilerin %75'inin, web sitesi tasarımına dayanarak şirketin kredibilitesine karar verdiklerini kabul ettiğini gösteriyor. Ayrıca, toplam olumsuz geri bildirimin %94'ü web sitesinin tasarımıyla ilgiliydi. Web sitesi tasarımının ne kadar önemli olduğunu hayal edin!

Özel Web Sitesi Oluşturma

İş için bir ayna görevi gören kusursuz bir özel web sitesi oluşturmak için uygun bir prosedürün izlenmesi gerekir. Kesin gereksinimlerin bir analizi ile başlar. Ek olarak, kodlama ve dil vb. konularda sağlam teknik bilgi gerektirir.

.NET ve MsSQL Kullanarak Özel Web Geliştirme

.NET, dinamik web sayfaları oluşturmak için yüksek oranda kullanılan bir dildir ve HTML ile gömmeye izin verir. Ayrıca .NET, MsSQL ve Oracle gibi çeşitli veritabanı sistemleriyle etkileşime girebilir. .NET, gelişmiş özelliklerle donatılmış olması, özel web sitesi geliştirmeyi kolaylaştırır.

Özel Web Sitesi Fiyatı

Kişiye özel olduğundan, kişiselleştirme düzeyi bu web sitesinin maliyetini belirler. Eklenen işlevsellik sayısı ne kadar fazlaysa, ücretler de o kadar yüksek olacaktır. 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Özellikle, tam işlevli, başarılı bir web sitesi oluşturmak tek kişilik bir iş değildir. Birden fazla beceri ve bağlılık gerektirir. Yüzlerce özel web sitesinde çalıştıktan sonra birçok uzmanlık kazandık. Ayrıca, olgunluk kazanmak için yetenek geliştirme programlarına katılmaya devam ediyoruz. Kendi alanlarında yetkin, bilgili profesyonellerden oluşan bir ekiple, iş hedeflerinize uygun bir web sitesi sunmaya söz veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara göre web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Aklınızdaki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinlenir.  Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.

Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sizlere sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projeleriniz teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da Deve Yazılım güvencesi ile sizlere yazılım sonu destek hizmeti sağlanmaktadır.

Telefon +90 505 747 42 84
Email info@devedijital.com
Adres
Tacettin Veli Mahallesi Halit Narin Caddesi Bahadır Plaza Kat:11 Daire:41 38230 Deve Dijital Melikgazi/Kayseri/Türkiye