Deve Knowledge

Dijital Bilgi Bankası

Özel olarak tasarlanmış bir bilgi bankası, müşterilerinizin sorularına hızlı, doğru ve kaliteli cevaplar sunabileceğiniz bağımsız bir sistemdir.

Dijital Bilgi Bankası
Deve knowledge
Müşterilerinizi <i>Video ve Dokümanlarla</i> Bilgilendirin
Müşterilerinizi Video ve Dokümanlarla Bilgilendirin

Deve Knowledge sistemi sadece yazılı metinlerle sınırlı değildir. Bilgi bankanızı daha zenginleştirmek için video ve dokümanlar da eklenebilmektedir. Bu sayede, daha iyi bir görsel anlatım sunarak müşterilerinizin merak ettikleri konuları daha iyi anlamalarını sağlayabilirsiniz. 

Deve Knowledge Bilgi Bankası sayesinde, müşterilerinizin sorularına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermenizi sağlayacak bir yapıya sahiptir. Ayrıca, kategorilendirme ve arama özelliğiyle istediğiniz bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Böylece, müşterilerimize en kısa sürede ve en iyi şekilde yardımcı olma hedefinize ulaşabilirsiniz.

Kategorilendirme ve Arama

Kategorilendirme ve arama özelliği, bilgi bankasının daha kullanıcı dostu ve erişilebilir olmasını sağlayan önemli bir özelliktir. Bu özellik, müşterilerin ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlar. 

Deve Dijital Bilgi Bankasından birden fazla kategori oluşturabilir, böylece kullanıcıların ilgilendiği konuya uygun soruları bulmasını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

İncele
Kategorilendirme  <i>ve Arama</i>
Sıkça Sorulan Sorular
Deve Dijital Bilgi Bankası ile ilgili aklınıza gelen tüm soruların cevabı Sıkça Sorulan Sorular’da

Soru cevap sistemi nasıl çalışır?

Soru cevap sistemi, gerçek kullanıcılar tarafından sorulan soruların ilgi firma tarafından cevaplanmasını sağlayan bir sistemdir. İşletmenizin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sık sorulan soruları ve buna bağlı olarak hazırlanan standart ve kaliteli cevapları içerir. Cevaplar, video ve dokümanlarla desteklenebilir, böylece müşterilere daha kapsamlı ve açıklayıcı bilgiler sunulabilir.

Sorulara Nasıl Yanıt Sağlanır?

Gerçek Kullanıcılar tarafından sorulan sorular firmaya özel yönetim paneli üzerinden görülür ve incelendikten sonra yayına açılır. Bundan sonra ilgili soru üzerinden yorum yapmak suretiyle gelen soruya yanıt sağlanır.

Cevapları Nasıl Standartlaştırılır?

İşletmenizin belirlediği standart sorulara uygun olarak yanıtlar oluşturur. Bu sayede müşterilerin veya kullanıcıların her seferinde benzer sorular sormasına gerek kalmadan ilgili soruya aynı kalitede ve profesyonelce cevaplar sunulur.

Cevapların Video Ve Dokümanlarla Desteklenmesi Nasıl Sağlanır?

Bilgi bankasında bulunan video ve dokümanları ilgili sorulara bağlantılar şeklinde entegre eder. Sorulara verilen yanıtlarda, gerekli olduğunda video veya doküman linkleri eklenir. Bu sayede müşteriler, daha detaylı ve görsel açıklamaları videolar veya dokümanlar aracılığıyla elde edebilirler.

Telefon +90 505 747 42 84
Email info@devedijital.com
Adres
Tacettin Veli Mahallesi Halit Narin Caddesi Bahadır Plaza Kat:11 Daire:41 38230 Deve Dijital Melikgazi/Kayseri/Türkiye